Adminisztráció, irodai munka

Asszisztensi munkalehetőség Budakalászon jó kommunikációs készséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Munkavégzés (munkakezdés) helye:

  • 2011 Budakalász, Sport utca 3.
  • 1039 Budapest, Medgyessy Ferenc u. 3.

Elvárások: Felhasználói szintű számítógépes ismeretek szükségesek, továbbá jó kommunikációs készség, precizitás és pontosság szükséges.

Feladatok: Terápiás ellátásra érkezők fogadása, tájékoztatása, adminisztratív irodai feladatok ellátása. Word,excel dokumentumok kezelése. Beérkező telefonok fogadása. Terapeuták adminisztratív munkájának segítése.

Egészségügyi végzettség előny,de nem feltétel.

Fényképes önéletrajz küldése: gezenguz@gezenguz.hu email címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése