Értékesítő pozícióba munkatársat keresünk

Érdekel a műszaki cikkek világa, viszont nincs benne tapasztalatod? Jelentkezz hozzánk értékesítőnek, vegyél részt szakmai képzéseinken, ahol piacképes és gyakorlatorientált tudást kapsz tőlünk!

Az Euronics közel 30 éve azon dolgozik, hogy mindenkihez eljuttassa a legújabb innovációkat.

Segíts Te is minket ebben!

Munkavégzés helye:​

  • Budakalász - Omszk park 4.

Feladatok

  • Elektronikai cikkek és egyéb kiegészítők értékesítése
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás

Elvárások

  • Akkor leszel sikeres, ha szívesen beszélgetsz az emberekkel, és szeretsz értékesíteni.
  • Legyél udvarias, kedves és türelmes a vásárlókkal
  • Tudd használni a számítógépet
  • Lehetsz pályakezdő, nálunk ez nem akadály

Előnyök

  • Érdekeljenek a műszaki cikkek
  • Örülünk, ha van értékesítési gyakorlatod

Amit kínálunk

  • Mindig időben érkező munkabér
  • Teljesítmény alapú bérezés, cafeteria
  • Stabil munkaadói háttér
  • Modern eszközök
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Baráti, összetartó csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános