Szakmunka

Kőműves burkolót keresünk Budapest és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Üröm
2020. 04. 27. 14:40

KŐMŰVES BURKOLÓT keresünk

Több, mint 20 éves múlttal rendelkező Óbudai építőipari cég keres NEM ALVÁLLALKOZÓKÉNT, hanem saját munkavállalóként, alkalmazottként, precíz munkavégzéssel KÖMŰVES, BURKOLÓ szakembereket, többnyire térkövezési munkák végzésére.

Fényképes önéletrajzokat referencia munkák megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.

Feladatok:

  • Útépítésnél, térbukrolat készítésnél a meghatározott rétegrend kialakítás, térburkolat feketés, kő bevágása, szegélyépítés és az ezzel kapcsolatos feladatok önálló elvégzése.

Elvárások:

  • Minumum 3-5 éves gyakorlat térburkolásban

Előnyök:

  • Precíz és önálló munkavégzés, nagy teherbírás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése