Bolti értékesítő állás Budakalászon

A Bravotel Üzletházak Kft. Magyarország egyik vezető telekommunikációs cégét képviseli, melynek révén országos bolthálózati lefedettséggel rendelkezünk.

Budapesti Telenor Partner Üzletünkbe keresünk BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe új kollégát.

Feladatok

  • Betérő ügyfelek udvarias és magas színvonalú kiszolgálás
  • Telenor termékeinek, szolgáltatásainak ajánlása és értékesítése
  • Kiegészítő élmény alapú szolgáltatások bemutatása és értékesítése
  • Meglévő ügyfeleink tájékoztatása az új akciókról és lehetőségekről telefonon

Elvárások

Ha ezeket a sorokat olvasva magadra ismersz, akkor közöttünk a helyed:

  • Érdekel a telekommunikáció dinamikus és folyamatosan megújuló világa?
  • Szívesebben végzel változatos munkát, mint egyhangú adminisztratív tevékenységeket?
  • Szeretnél egy sikeres csapat tagjaként nap mint nap fejlődni?
  • Magabiztos, kedves, magával ragadó a személyiséged?
  • Könnyedén teremtesz kapcsolatot bármilyen korosztállyal?
  • Szeretsz versenyezni, és ha nem nyertél, végig gondolod, hogy legközelebb miben kell jobbnak lenned?
  • Hiszel benne, hogy az eredményeid rajtad múlnak?
  • Inspirálnak a célok és a siker, mindig egyre magasabbra teszed a lécet?

Előnyök

  • Örülünk, ha van távközlési és értékesítési tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, amely hosszútávra tervez minden munkavállalójával
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatalos, pörgős csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!