Logisztikai asszisztens munka Budakalászon

NETGET Kft.
Budakalász
2021. 09. 09.

Logisztikai asszisztens - Budakalász

Dinamikusan fejlődő országos háztartásigép-szerviz hálózat telephelyére, Budakalászra keresünk kollégát

logisztikai asszisztens munkakörbe.

Versenyképes fizetés, jó hangulatú csapat várja új munkatársunkat!

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Heti 40 órás (napi 8 órás)  munkarend

Bérezés megegyezés szerint.

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ: a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon Freisinger Balázsnál.

Feladatok

  • Beérkező háztartási készülékek érkeztetése online esetkezelő rendszerben, javítási folyamatok adminisztrációja
  • Készülékek ki- és becsomagolása, mozgatása a telephelyen belül
  • Logisztikai folyamatok kezelése, kapcsolattartás a futárszolgálattal
  • Raktárkezelés, alkatrészrendelés
  • Kapcsolattartás, esetkezelés ügyfelekkel telefonon és e-mailben

Elvárások

  • Alapvető számítógép-felhasználói ismeretek, átlagos fizikai erőnlét.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott