Emelőgép szerelő (szerviz technikus) munkalehetőség Budakalászon

Jump Lift Kft.
Budakalász
2024. 07. 03.

A JUMP LIFT Kft. tevékenységi köre elsősorban munkagépek, emelő berendezések és emelő szerkezetek üzem behelyezése, vizsgálata, valamint azok szakszerű karbantartása, és javítása.

Feladatok

  • emelőgépek, targoncák karbantartása, javítása helyszínen és saját műhelyünkben.
  • a munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése (számítógéphasználat)
  • műszaki ügyintézői feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az üzemeltetőkkel

Elvárások

  • anyagmozgatógép szerelői, mezőgazdasági gépszerelői vagy hasonló műszaki végzettség
  • autószerelő képzettség, villamossági ismeretekkel
  • B kategóriás jogosítvány
  • szorgalom, terhelhetőség, megbízhatóság, képesség önálló munkavégzésre
  • jó kommunikációs készség
  • fogékonyság, hajlandóság új ismeretek megszerzésére

Előnyök

  • Előny, de nem feltétel 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • jó munkafeltételek
  • egy műszakos heti 5 napos munkarend
  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • bejárás támogatás
  • céges mobiltelefon
  • céges autó
  • próbaidő letelte után határozatlan idejű munkaszerződés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott